Klementinum 190, Praha 1

Řekli o nás

V Zrcadlové kapli Klementina pořádáme již třetím rokem koncerty barokní hudby. Skvělá akustika a ojedinělá atmosféra povyšuje Zrcadlovou kapli na jeden z nejkrásnějších koncertních sálů v Praze. Nadstandardní je ovšem i spolupráce se zástupci Národní knihovny, kteří mají velký podíl na úspěchu všech dosud konaných koncertů.
PhDr. Markéta Kahoferová; ředitelka Collegium Marianum
PhDr. Markéta Kahoferová
ředitelka Collegium Marianum
Osobně jsem v Klementinu organizovala desítky svatebních obřadů pro naše klienty. Při organizaci svateb se nám vždy dostalo skvělé podpory ze strany organizačniho týmu Národní knihovny ČR.
Neváhala bych Zrcadlovou kapli v Klementinu doporučit všem snoubencům. Krásné prostory disponují skvělým zázemím (parkování, toalety, hlídaná šatna).
Ráda bych také zmínila skvělého a ochotného pana varhaníka, který na objednání dochází a každý obřad zpříjemní krásnou hrou na klavír, varhany nebo kombinací hry na oba nástroje.
V naší agentuře se těšíme na spoustu dalších krásných "Klementinských" svateb!

Magda Bruckova; svatební koordinátorka
Magda Bruckova
svatební koordinátorka
Již několik let hrajeme v Zrcadlové kapli Klementina. Je to nádherné místo, které má úžasnou atmosféru a skvělou akustiku.
Moc rádi se do kaple vracíme i kvůli vstřícnému a profesionálnímu přístupu ze strany pronajímatele.
Tomáš Vodňanský; Dvořák Symphony Orchestra Prague
Tomáš Vodňanský
Dvořák Symphony Orchestra Prague
Dobrý den, pořádali jsme u Vás v Zrcadlové kapli Velikonoční Pašije (režie Roman Štolpa). Ráda bych poděkovala celému týmu za skvělou spolupráci. Díky skvostnému prostoru mělo představení nádhernou atmosféru. Diváci nám již nyní píší, zda příští rok představení opět budeme hrát.
Děkuji Národní knihovně.
Ema Krahuliková, producent;Musical Production
Ema Krahuliková, producent
Musical Production
Naše páry mají Zrcadlovou kapli rády, protože je to klidné místo uprostřed ruchu města. V kapli na Vás dýchne historie, kvůli které snoubenci do Prahy přijíždějí. Můžeme se zde vždy spolehnout na profesionální přístup a rádi se sem vracíme.
Dagmar Caspe;svatební konzultant
Dagmar Caspe
svatební konzultant
Skvělá akustika pro koncerty komorního charakteru i větší obsazení, navíc orámovaná nádherným historickým prostorem. Do Zrcadlové kaple se za hudebními zážitky opětovně vracíme rádi, my i naše publikum.
Blanka Karnetová;klasicistní komorní orchestr
Blanka Karnetová
klasicistní komorní orchestr
Prostor má vynikající akustiku, kvůli níž byl v minulosti využíván i jako nahrávací studio. Disponuje dvojími historickými varhanami, klavírem a má velmi dobré zázemí pro účinkující - může tedy sloužit pro nejrozmanitější umělecké projekty.
Robert Hugo;varhaník kostela Nejsv. Salvátora v Klementinu
Robert Hugo
varhaník kostela Nejsv. Salvátora v Klementinu
The Mirror Chapel is our favourite concert hall in whole Prague. The acoustics are great and the venue itself is gorgeous. We organise events in the mirror hall since several years and we never got disappointed. The staff is friendly and competent... we are looking forward to our next event there!
Davide Jamunno;Concert Manager
Davide Jamunno
Concert Manager

Kde nás najdete?

Zrcadlová kaple se nachází v areálu Klementina v Praze na Starém Městě.